Müşteri Hizmetlerimiz : 0532 467 39 87

HAZIR MUTFAK

Manisa İremPen olarak uzun yıllardan bu yana Manisa ve çevresinde kalitemiz ve özverimizle sizlere hizmet vermekteyiz.Manisa'da Hazır Mutfak denilince akla gelen ilk firmalardan olmamız tesadüf değil kalitemizdir.

Manisa Hazır Mutfak olarak firmamız İrem Pen güvencesiyle sizlere hizmet vermektedir. Firmamız kendi üretimi mutfak dolapları ile evinizi canlandırıyor. Uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerden üretilmiş mutfak dolapları sizin tercihleriniz doğrultusunda tasarlanır. Sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmış olan mutfak dolaplarımız alanında tecrübeli ustalarımız tarafından mutfağınıza monte edilir ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur. Manisa'da Hazır Mutfağın markası olmaya adayız.


Farklı renk çeşitleri ile evinizi şenlendirecek olan Manisa Mutfak Dolaplarımız ile kaliteyi tadacaksınız. İster katalogdan seçilen istenirse de resimli mutfak dolaplarımız uzun kullanımlıdır.
Ayrıca firmamız Ankastre'ye uygun Hazır Mutfak yapmaktadır. Fırın ,Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Mikrodalga Fırın, Buzdolabı gibi beyaz eşya ürünlerinin ön kapaklarının tasarımını mutfağınıza uygun yapıyoruz. Bu sayede mutfağınız kusursuz bir görünüme kavuşuyor.


Firmamız tarafından Manisa'da yapmış olduğumuz bazı Mutfak Dolaplarını inceleyebilirsiniz. 

İREM PEN MANİSA İLE EVİNİZE YENİLİK KATIYORUZ İŞTE REFERANSLARIMIZ;